Strona w trakcie modernizacji. Mogą nastąpić chwilowe przerwy w działaniu serwisu.
pobieranie aktualnych wydarzeń... loading
WYDARZENIA

WSPIERAM SCENĘ KAMIENICA


Szanowni Państwo, Drodzy Melomani, Widzowie Teatru Scena Kamienica!

Bieżąca sytuacja, związana z ogólnoświatową pandemią okropnego wroga – wirusa COVID-19, spowodowała liczne zmiany nie tylko w funkcjonowaniu gospodarki światowej, ale także wśród nas – Artystów. Miejsce, którym jest najmniejszy teatr muzyczny we Wrocławiu – Scena Kamienica – od 5 lat stara się dostarczać mnóstwa unikalnych i cieszących się popularnością, uznaniem wydarzeń. W ciągu kilka marcowych dni radosny czas jubileuszowego sezonu artystycznego 2019/2020 stanął w miejscu, blokując nowe premiery i spektakle, które chciały obejrzeć setki osób. To także smutna wiadomość dla artystów, którym odebrano budowany przez nich „dom” spotkań i jedyną możliwość zarobku, nie wspominając o bieżącym utrzymaniu.

Ten najtrudniejszy w dziejach naszej historii okres możemy przetrwać wyłącznie dzięki pomocy wszystkich Państwa!

Nasz teatr nie może funkcjonować w tym trudnym okresie. Jednakże opłaty bieżące, jak wynajem miejsca w którym dla Was gramy, media, pomoc dla naszych artystów, którzy są w najgorszej sytuacji, zmusza nas do otworzenia zbiórki finansowej.

Wierzymy, że wspólnie przetrwamy ten nie oczekiwany, trudny dla wszystkich okres, a już niedługo wszyscy spotkamy się na kolejnych koncertach operetkowych, operowych, musicalowych, spektaklach komediowych i wielu innych wydarzeniach przy ul. Lelewela 15 we Wrocławiu. Życzymy Państwu i nam wszystkim wiele, wiele ZDROWIA!

PROSIMY – weź udział w akcji #WSPIERAMSCENEKAMIENICA!

Wspierając naszą akcję możecie Państwo otrzymać wyjątkowe prezenty!