Strona w trakcie modernizacji. Mogą nastąpić chwilowe przerwy w działaniu serwisu.
pobieranie aktualnych wydarzeń... loading
WYDARZENIA

WZNAWIAMY DZIAŁALNOŚĆ!


Teatr Scena Kamienica wznawia swoją działalność artystyczną! Po ponad 3 – miesięcznym okresie zamknięcia ponownie zapraszamy naszych Widzów na specjalnie dedykowane wydarzenia pod wspólną nazwą #LATO ZE SCENĄ KAMIENICA. Koncerty i spektakle odbywać się będą zarówno w głównej siedzibie przy ul. Lelewela 15, jak i gościnnie w Sali kinowej NOT (dawne kino ATOM) oraz  podczas Muzycznych Rejsów Statkiem po Odrze na płynącej estradzie Statku Rusałka.

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW ONLINE

AFISZ - LATO ZE SCENĄ KAMIENICA

Informujemy, że kasa biletowa przy ul. Lelewela 15 we Wrocławiu zostanie ponownie otwarta od poniedziałku 15 czerwca w zmienionych godzinach pracy: 14:00-17:00.

W dniach 8 – 12 czerwca bilety na wydarzenia w ramach LATA ZE SCENĄ KAMIENICA można nabyć w sklepie AptusMed, obok wejścia do naszego teatru. Przebukowanie miejsc, zwroty biletów za wydarzenia które zostały odwołane będą możliwe od 15 czerwca. Serdecznie zapraszamy! 

 

W ramach festiwalu ponownego otwarcia zaplanowaliśmy łącznie 20 wydarzeń. Pięć z nich odbędzie się w Teatrze Scena Kamienica i będą to kameralne recitale i koncerty z ulubionym repertuarem naszej Publiczności. Pierwszy z nich wykona tenor Tomasz Maleszewski, który zabierze słuchaczy w podróż po pieśniach neapolitańskich, ariach operetkowych i piosenkach z filmów i musicali [18.06]. Początek wakacji to spotkanie z twórczością wybitnej Anny German oraz twórców z lat 50. i 60. XX wieku [2.07]. Z kolei na koniec miesiąca zapraszamy na Koncert Kiepurowski poświęcony słynnemu operowemu duetowi Marcie Eggert i Janowi Kiepurze [30.07]. Po raz pierwszy w naszej historii zorganizujemy „Operetkowy Koncert Życzeń”, którego repertuar wybiorą nasi słuchacze podczas specjalnego plebiscytu [29 i 30.08].

Po sukcesie „Białej Damy” w styczniu br. nawiązaliśmy współpracę z Naczelną Organizacją Techniczną. Tym razem we wnętrzach dawnego kina ATOM odbędą się dwa duże koncerty i spektakle. Na Międzynarodowy Dzień Muzyki 21 czerwca przygotowujemy tytuł „Gdy opera spotyka się z operetką”, który od początku istnienia naszego teatru bije rekordy popularności podczas wystawień w całej Polsce. Uroczystą Galę zakończenia sezonu artystycznego 2019/2020 pt. „Artyści z Variete” wypełnią programowo największe przeboje operetki, musicalu oraz pokaz rewii paryskiej.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się nasze Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze, które rokrocznie w okresie wakacyjnym organizujemy na pokładzie Statku Rusałka. Na płynącej muzycznej scenie przy lampce wina odbywają się koncerty tematyczne. Całość ubarwia opowieściami o Wrocławiu grupa przewodników miejskich. Nasze rejsy trwają 2,5 godziny. Podróż rozpoczynamy z Przystani Amfiteatralnej – Bulwaru Xawerego Dunikowskiego. W sezonie letnim zaplanowaliśmy 12 rejsów, które odbywać się będą w okresie czerwiec – wrzesień. W wybrane niedziele dwukrotnie o godz. 15:00 i 18:00.

JPG rejsy statkiem

Informujemy, że w związku ze stanem epidemii Teatr Scena Kamienica działa zgodnie z wytycznymi służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Liczba sprzedawanych miejsc stanowi 40-50% zajętości widowni. Sugerujemy okazywanie na telefonie lub tablecie biletu elektronicznego. Przed wejściem na wydarzenie obsługa mierzy każdemu wchodzącemu temperaturę. Należy także zdezynfekować dłonie w specjalnie wyznaczonej strefie. Wchodząc na teren wydarzenia, jak i podczas jego trwania należy mieć zakryte usta i nos.
W przypadku objawów chorobowych obsługa może odmówić wstępu na wydarzenie. Ze względu na wspólne bezpieczeństwo prosimy dostosowywać się do wszelkich zaleceń obsługi.