Strona w trakcie modernizacji. Mogą nastąpić chwilowe przerwy w działaniu serwisu.
pobieranie aktualnych wydarzeń... loading
WYDARZENIA

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY DZIAŁALNOŚCI TEATRU [5.11]


W związku z wprowadzeniem przez Rząd ograniczeń związanych z działalnością instytucji kultury informujemy o zmianach w repertuarze na listopad. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

Ze względu na bieżącą sytuację epidemiczną jesteśmy zmuszeni zmodyfikować nasze plany repertuarowe:

5.11 godz. 19:00 BROADWAY, BROADWAY – odbywa się planowo

8.11 godz. 18:00 ARYSTOKRACI | WSTRZYMANE – nowy termin zostanie podany do 12.11

14.11 godz. 16:00 i 18:30 SZTUKA OBŁAPIANIA – EROTYKI 2 – ODWOŁANE!

19.11 godz. 19:00 OPERETKOWA BOMBONIERKA – ODWOŁANE!

22.11 godz. 19:00 MILORD DE PARIS – nowy termin zostanie podany do 12.11

Informujemy, że za odwołane wydarzenia możemy zaproponować Państwu voucher do wykorzystania na wybrane wydarzenia w ciągu 12 miesięcy. Nie ma potrzeby wymiany bezpośrednio w kasie biletowej. Prosimy o poinformowanie o chęci takiego rozwiązania drogą e-mail: bilety@scenakamienica.pl lub telefonicznie: 884 898 268. W przypadku biletów zakupionych na portalach www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl oraz w naszym systemie sprzedaży www.bilety.scenakamienica.pl zwrot nastąpi automatycznie po Państwa wiadomości na wskazane drogi komunikacji.

W przypadku spektakli, których termin zostanie podany do dnia 12 listopada uprzejmie prosimy o cierpliwość. Trwają aktualnie prace nad ustaleniem repertuaru teatru po ponownym otwarciu.

Informujemy, że do odwołania nieczynna jest kasa biletowa przy ul. Joachima Lelewela 15 we Wrocławiu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą elektroniczną: bilety@scenakamienica.pl oraz telefoniczną: 884 898 268

Ze względu na bardzo trudną sytuację, w jakiej znalazły się placówki kultury serdecznie zachęcamy Państwa do pozostawienia biletów na nasze koncerty i spektakle. Liczymy na Państwa zrozumienie i mamy nadzieję na szybki powrót i spotkanie w Teatrze Scena Kamienica!